do początku mapa serwisu kontakt  
Samodzielna budowa houseboat-a

Samodzielna budowa houseboat-a jest nie tylko możliwa, ale także naprawdę satysfakcjonująca i przyjemna dla osoby posiadającej przynajmnie przecietne umiejętności majsterkowania. Doświadczenie, chociaż bardzo przydatne, nie jest konieczne. Zdobędzie się je w trakcie budowy. Warunek - dobre chęci, dużo, dużo wolnego czasu i dużo szperania w internecie.

Ja zdecydowałem się na budowę aby wypełnić wolny czas po przejściu na emeryturę chociaż przez całe życie pracowałem za biurkiem. Na stronie z dokumentacją www.bateau.com przeczytałem: "Jeśli umiesz zrobić półkę to będziesz umiał wybudować naszego houseboat-a". Oczywiście samodzielna budowa będzie możliwa tylko przy posiadaniu dokumentacji naprawdę prostego w budowie houseboat-a. Dokumentację swojego opracowałem samodzielnie, ale na podstawie zakupionej dokumentacji w firmie BATEAU. Houseboat-a SOLARIS wybudowałem sam. Skorzystałem z pomocy tylko przy laminowaniu kadłuba.

Zachęcam do samodzielnej budowy houseboat-a gdyż jest to naprawdę pasjonujące zajęcie, nie mówiąc już o późniejszym z niego korzystaniu.